Film kinowy One Piece 014 "Stampede":


Seria: filmy kinowe One Piece.
Numer odcinka: 014.
Polski tytuł odcinka: Stampede.
Japoński tytuł odcinka: 劇場版 ONE PIECE STAMPEDE (gekijouban one piece: stampede).
Data premiery: 09.08.2019.
Czas trwania odcinka: około 110 minut.
Opening: brak.
Ending: "GONG" by WANIMA.
Powiązania z mangą: filler.
Opis odcinka: film z okazji 20-lecia anime.

1582029897
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Proszę pamiętać, że polska wersja pojawi się po wydaniu filmu na nośniku,
czyli na przełomie marca i kwietnia 2020.
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE cda brak zwiastun filmu 04 [HD]
ONLINE cda brak zwiastun filmu 03 [HD]
ONLINE cda brak zwiastun filmu 02 [HD]
ONLINE cda brak zwiastun filmu 01 [HD]


↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.