One Piece 994 "Pojedynek Samurajów Akazaya. Kikunojou kontra Kanjuurou":


Seria: One Piece seria pierwsza.
Numer odcinka: 994.
Polski tytuł odcinka: Pojedynek Samurajów Akazaya. Kikunojou kontra Kanjuurou.
Japoński tytuł odcinka: 赤鞘一騎打ち 菊之丞VSカン十郎 (akazaya ikkiuchi - kikunojou tai kanjuurou).
Data premiery: 03.10.2021.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "DREAMIN'ON" by Da-iCE.
Ending: brak.
Powiązania z mangą: odcinek oparty na mandze.
Opis odcinka: „Kaidou obiera kurs na wielki skarb, jednak jego wściekłość wstrząsa Onigashimą! W przerażających okolicznościach Kanjuurou kpi z Samurajów Akazaya! Opłakująca jego zdradę Okiku dobywa miecza i rusza do ataku, by ocalić towarzysza, który zagubił się w ciemności! Zostanę królem piratów!”.
1632674161
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE cda [TMJ] Oozora zwiastun odcinka [FHD + HD + SD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.