Odcinek specjalny tv One Piece 004 "Detektywistyczna historia Słomianego Kapelusza Luffy'ego":


Seria: odcinki specjalne nadawane w telewizji.
Numer odcinka: 004.
Polski tytuł odcinka: Detektywistyczna historia Słomianego Kapelusza Luffy'ego.
Japoński tytuł odcinka: 年末特別企画!麦わらの ルフィ親分捕物帖 (nenmatsu tokubetsu kikaku! mugiwara no rufi oyabun torimonochou).
Data premiery: 18.12.2005.
Czas trwania odcinka: 42 minuty.
Powiązania z mangą: filler.
Opis odcinka: chwilowo brak.
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Harz oglądaj [HD]
ONLINE cda Harz oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet Harz oglądaj [HD]
ONLINE vk Harz oglądaj [HD + SD]

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.