wróć do wiadomości


[anime] Już dzisiaj premiera One Piece Pirate Warriors 3 Deluxe Edition!

Bandai Namco Entertainment opublikowało na swojej stronie trailer najnowszego portu gry One Piece Pirate Warriors 3 – tym razem tytuł został przeniesiony na konsole Switch japońskiej firmy Nintendo! One Piece Pirate Warriors 3: Deluxe Edition, bo tak brzmi pełna nazwa tej wersji gry, trafi do sprzedaży w Europie już w ten piątek (w Japonii premiera miała miejsce 21 grudnia zeszłego roku, natomiast w Ameryce w czwartek). W tej wersji gra będzie posiadać aż 40 różnych dodatków DLC do pobrania z internetu – od wyzwań do kostiumów. Gra została wydana wcześniej między innymi na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz na PC (poprzez Steam) w Ameryce Północnej, Europie, Środkowym Wschodzie oraz w Australii.W grze wcielamy się w Luffy’ego i przechodzimy nim od początku sagę na Dressrosie. Producentem jest Omega Force. Pierwsza z serii gier wydana została w Japonii w 2012 roku, a druga trafiła na sklepowe półki w 2013 roku.

Dodano: 11.05.2018

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.