wróć do wiadomości


[anime] Nowy, zjawiskowy zestaw figurek One Piece!

Już 7 czerwca w japońskich automatach Crane King firmy Banpresto zadebiutuje nowa seria figurek One Piece, przedstawiających dziewczyny z naszego ulubionego anime w roli panien młodych oraz kreatorek mody! I tak fani w Japonii będą mogli wyhaczyć takie cudeńka jak Hancock, Nami, Vivi i Perona w sukni ślubnej, przy czym kolejne figurki będą debiutowały w następujących terminach: Hancock 7 czerwca, Nami w lipcu, Vivi w sierpniu, a Perona we wrześniu. Zapraszam do komentowania.


Dodano: 26.05.2018

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.