Kalendarz

1573815295
One Piece 910: "Legendarny samuraj. Człowiek, którego..." 00 dni 00:00:00 17.11.2019
One Piece 909: "Tajemnicze nagrobki! Ponowne spotkanie na..." 00 dni 00:00:00 10.11.2019
One Piece 908: "Przybycie statku skarbów! Luffytarou..." 00 dni 00:00:00 27.10.2019
One Piece 907: "Przygoda na horyzoncie" 00 dni 00:00:00 20.10.2019
One Piece 906: "Pojedynek! Magik oraz Chirurg Śmierci" 00 dni 00:00:00 13.10.2019
One Piece 905: "Odbić Otamę! Zażarta walka z Holdemem" 00 dni 00:00:00 06.10.2019

Wiadomości dotyczące anime i mangi One Piece

[anime] One Piece 910: „Legendarny samuraj. Człowiek, którego podziwiał Roger”.

Już w najbliższą niedzielę, 17 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 910. odcinek One Piece zatytułowany „Legendarny samuraj. Człowiek, którego podziwiał Roger”. „Ojciec Momonosuke, Oden Kouzuki, fascynował nawet samego Białobrodego. Był agresywny i miał wielką odwagę. Opuścił Wano i razem z królem piratów zobaczył kraniec świata! Jego budzące grozę ostatnie chwile zalały oczy Luffy'ego i jego kompanów łzami! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.11.2019

[anime] One Piece 909: „Tajemnicze nagrobki! Ponowne spotkanie na ruinach...”

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 10 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 909. odcinek One Piece zatytułowany „Tajemnicze nagrobki! Ponowne spotkanie na ruinach Zamku Odena”. „Wypisane na nagrobku imię Odena Kouzukiego przypomina przygnębiające wydarzenia, które miały miejsce na Wano dwie dekady temu! Nazwisko rodu zostało splamione, a prawdziwa historia wypaczona! Gdy szokująca prawda wychodzi na światło dzienne, Luffy i pozostali są zszokowani i przytłoczeni! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.10.2019

[anime] One Piece 908: „Przybycie statku skarbów! Luffytarou zwraca przysługę”.

Już w najbliższą niedzielę, 27 października o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 908. odcinek One Piece zatytułowany „Przybycie statku skarbów! Luffytarou zwraca przysługę”. „Wypełniony po brzegi jedzeniem statek skarbów jest dla mieszkańców Miasteczka Resztek niczym promyk nadziei! Uczynię ten kraj miejscem, gdzie każdy może najeść się do syta! Otama widzi w patrzącym w przyszłość Luffym odbicie Ace'a, za którym tak bardzo tęskniła! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.10.2019

[anime] One Piece 907: „Przygoda na horyzoncie”.

Już w najbliższą niedzielę, 20 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 907. odcinek One Piece zatytułowany „Przygoda na horyzoncie”. „Już 20 października tego roku, z okazji dwudziestolecia nadawania anime One Piece, wydany zostanie kolejny odcinek specjalny! Epizod ten zostanie oparty na mandze prototypowej, protoplaście One Piece, Romance Dawn (przygoda na horyzoncie) ze zbioru krótkich historii Ody Eiichiro, Wanted - Oda Eiichiro Tanpenshu. Warto pamiętać, że autor One Piece stworzył dwie prototypowe, znacząco różniące się od siebie mangi o tym samym tytule - pierwsza została już zekranizowana w drugim odcinku specjalnym OVA, a następnie dopiero zaczął rysować One Piece, które również bardzo różni się od dwóch swoich poprzedników...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.10.2019

[anime] One Piece 906: „Pojedynek! Magik oraz Chirurg Śmierci”.

Już w najbliższą niedzielę, 13 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 906. odcinek One Piece zatytułowany „Pojedynek! Magik oraz Chirurg Śmierci”. „Podczas gdy Luffy i Zoro próbują przejąć jedzenie oraz Tamę i uciec, w innej części miasta spotyka się dwóch potężnych wojowników. W końcu dochodzi do starcia Chirurga Śmierci Lawa z Magikiem Hawkinsem! Który z nich zwycięży w tej burzy mózgów?! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.10.2019

[anime] One Piece 905: „Odbić Otamę! Zażarta walka z Holdemem”.

Już w najbliższą niedzielę, 6 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 905. odcinek One Piece zatytułowany „Odbić Otamę! Zażarta walka z Holdemem”. „Przed drużyną rebeliantów, Luffytarou i spółką, w końcu pojawia się gwiazdor Piratów Bestii, Holdem, władający mocą owocu SMILE lwa! Gdy przeciwnik obrywa potężnym ognistym ciosem, Otama widzi cień człowieka, za którym tak bardzo tęskniła... Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.09.2019

[anime] One Piece 904: „Wściekłość Luffy'ego! Ocalić zagrożoną Otamę”.

Już w najbliższą niedzielę, 29 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 904. odcinek One Piece zatytułowany „Wściekłość Luffy'ego! Ocalić zagrożoną Otamę”. „Miecze Luffy'ego, Zora oraz Okiku tną ludzi Kaidou jednego za drugim! Aż w końcu do akcji wkracza szef i gwiazdor z lwem w brzuchu, Holdem! Rozpoczyna się wielka walka na miecze w Bakurze! Czy Luffy i jego kompani zdołają ocalić Otamę? Zostanę króle piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.09.2019

[anime] One Piece 903: „Walka sumo. Słomkowy kontra najsilniejszy yokozuna”.

Już w najbliższą niedzielę, 22 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 903. odcinek One Piece zatytułowany „Walka sumo. Słomkowy kontra najsilniejszy yokozuna”. „Pojedynek sumo Luffy'ego z wielkim mistrzem Wano! Rozwścieczony Urashima naciera ciosami otwartą dłonią! Jednak wtedy zabójcza technika Słomkowego eksploduje w rozgrzanym ringu! Kto zwycięży w tym widowiskowym pojedynku?! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.09.2019

[anime] One Piece 902: „Pojawia się wielki mistrz sumo! Okiku celem...”

Już w najbliższą niedzielę, 15 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 902. odcinek One Piece zatytułowany „Pojawia się wielki mistrz sumo! Okiku celem niepokonanego Urashimy”. „Gdy niepokonany mistrz, Urashima, uparcie zaleca się do Okiku, pani samuraj wypowiada słowa, które jeszcze zaogniają sytuację. Widząc przyjaciółkę w niebezpieczeństwie, Luffy w końcu przechodzi do działania! Czy będzie w stanie wyrwać z trudnej sytuacji napastowaną przez zapaśnika dziewczynę?! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.09.2019

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.